do kasy suma: 0,00 zł
Naturalny sposób na kamienie nerkowe – poznaj zioła Chanca Piedra i Cola de Caballo
Naturalny sposób na kamienie nerkowe – poznaj zioła Chanca Piedra i Cola de Caballo

Coraz częściej sięgamy po naturalne metody w leczeniu męczących nas dolegliwości. Medycyna chińska czy ajurwedyjska nie brzmią już tylko jak tajemnicze słowa, a dla wielu stają się podstawą codziennego życia i pozwalają na delikatniejsze podejście do naszego ciała – zarówno wtedy, gdy jest zdrowe, jak i wtedy, kiedy choruje. Jak przyjmować naturalne preparaty i dlaczego warto to robić? Czy istnieją zioła, które pomagają w oczyszczaniu układu moczowego i wspomagają jego codzienną pracę? Odpowiadamy!

Kamica nerkowa i żółciowa a naturalne metody leczenia

Zarówno kamienie w nerkach, jak i te w pęcherzyku żółciowym są niezwykle nieprzyjemną dolegliwością, która wiąże się z bólem i dyskomfortem. Osoby dotknięte kamicą nerkową najczęściej decydują się na usunięcie kamieni. Taki zabieg  w większości przypadków jest wykonywany za pomocą technik małoinwazyjnych lub operacyjnie. Usunięcie kamieni nie gwarantuje jednak, że nie nastąpi nawrót choroby, co będzie skutkować ponownym ich powstawaniem. Odpowiedzią na kamicę nerkową i żółciową są zioła z Peru, które od tysięcy lat pomagają w walce z wieloma chorobami. To doskonały sposób na naturalne i małoinwazyjne wsparcie chorej osoby, które może wpłynąć pozytywnie także na jej pozostałe objawy i drobne dolegliwości.

Cola de Caballo i Chanca Piedra – zgrany duet

Wspominając o kamicy nerkowej i żółciowej, warto polecić doskonałe połączenie ziół, które razem tworzą skuteczny duet w walce z tymi dolegliwościami. Mowa o Cola de Caballo i Chanca Piedra. Zioła mają pozytywny wpływ na układ moczowy, dzięki wysokiej zawartości alkaloidów, które działają rozluźniająco na mięśnie dróg moczowych i żółciowych. Przy regularnym stosowaniu oczyszczają układ moczowy z istniejących już kamieni lub odpowiadają za profilaktykę i dbają, aby nie formowały się kolejne złogi. Pozytywnie oddziałują na nerki i wątrobę, wspomagając pracę tych organów.

Dodatkowo, Cola de Caballo charakteryzuje się bardzo wysoką zawartością krzemu, która poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci, a także przyspiesza zrastanie się kości po złamaniach. Natomiast Chanca Piedra może wspomóc organizm w walce grypą i przeziębieniem. Często jest wykorzystywana przeciwko pasożytom i wirusom, a także w celu poprawy trawienia i złagodzenia bólów menstruacyjnych u kobiet.

cola do caballo

Cola de Caballo - mielona - 100g

Jak spożywać zioła

Cola de Caballo i Chanca Piedra występują w trzech formach: proszek, suszone ziele lub kapsułki. Sposób przyjmowania należy dobrać do indywidualnych potrzeb. Tabletki są zdecydowanie najszybszą formą, z ziela przygotowujemy napar, gotując je, a proszek rozpuszczamy w wodzie. Każdy ze sposobów ma swoje wady i zalety, jednak wpływ ziół na organizm pozostaje niezmienny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl